801 009 711
Zalety cPanel 11PL

Autoinstalacja skryptów Softaculous

Softaculous automatyzuje i usprawnia instalację skryptów. Nie musisz wiedzieć co to baza danych lub konto ftp. kreator ustawi wszystko za Ciebie i w szybki sposób zainstaluje wybrany skrypt na serwerze. Już po kilku chwilach jest gotowy do działania i czeka na wyzwania, które przed nim postawisz.


Kreator stron www

Masz hobby, firmę, zainteresowania które chciałbyś pokazać w sieci? Dziś nie musisz znać się na tworzeniu stron www.

Dzięki naszemu kreatorowi stron, zbudujesz swoją wizytówkę szybko, tanio i przyjemnie.

Co daje własna strona? Strona www może wyróżnić cię wśród konkurencji, wypromować twoją działalność lub zainteresowania. Internet jest medium, które w bardzo szybki sposób może pokazać potencjalnym klientom - właśnie twoją firmę.


Profesjonalny Panel w Polskiej wersji językowej

cPanel PL jest najlepszym z paneli do obsługi hostingu stron www. Zdobył uznanie użytkowników na całym świecie. Mnogość opcji i łatwa obsługa sprawia, że będzie to niezwykle użyteczne narzędzie zarówno dla nowych jak i zaawansowanych klientów.


Najwyższa jakość

Nasz hosting to najlepszy sprzęt takich marek jak np. Dell. Procesory Xeon zapewniają najwyższą wydajność, a macierze dyskowe Raid szybki odczyt i zapis informacji. Dzięki szybkim i stabilnym łączom ze światem, masz pewność że twoja strona nigdy nie zniknie z sieci.


Niezawodne łącza

Szybkie łącza do dwóch niezależnych operatorów zapewniają stałe, bezpieczne i bezawaryjne działanie naszych usług. W razie awarii jednego z nich, ruch zostaje automatycznie skierowany przez zapasowe.


Serwery zlokalizowane w Polsce

Lokalizacja w południowej Polsce zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do naszych serwerów z każdego miejsca kraju.